Rekrutacja elektroniczna - informacje

INFORMACJA DLA RODZICÓW


dotycząca rekrutacji dzieci do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej
w Publicznej Szkole Podstawowej im. D. F. Czachowskiego w Bukównie

 

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej odbywa się zgodnie z harmonogramem ustalonym przez organ prowadzący:

Zarządzenie Nr 4/2020 – rekrutacja do klasy I (pobierz)

Zarządzenie Nr 5/2020 – rekrutacja do oddziału przedszkolnego (pobierz)


Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020 poz. 530) - rodzice mogą skorzystać ze składania wniosków drogą elektroniczną za pośrednictwem skrzynki mailowej.

 

Wszystkie niezbędne dokumenty dostępne są na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. D. F. Czachowskiego w Bukównie:

 

pspbukowno.pl w zakładce dla uczniów/rodziców ---> Rekrutacja 2020/2021

 

Adres bezpośredni: http://pspbukowno.pl/index.php/dla-uczniow-rodzicow/rekrutacja-2020-2021

 

Zeskanowane lub sfotografowane dokumenty rekrutacyjne prosimy przesłać w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Po ustaniu zagrożenia prosimy o dostarczenie niezbędnej dokumentacji w postaci papierowej do sekretariatu Publicznej Szkoły Podstawowej
im. D. F. Czachowskiego w Bukównie.


Ewentualne pytania bądź wątpliwości dotyczące rekrutacji prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.