Piłka ręczna - eliminacje powiatowe

6 listopada 2019 roku w Stromcu odbyły się rozgrywki w piłce ręcznej w kategorii wiekowej 2007 rocznik i młodsi ( klasy IV – VI ). Uczestnikami turnieju były szkoły podstawowe z powiatu białobrzeskiego – mistrzowie gmin. Gminę Radzanów reprezentowała drużyna dziewcząt PSP im. D. F. Czachowskiego w Bukównie.

Zespół dziewcząt IV-VI: ALEKSANDRA KĘPKA, KATARZYNA ZARYCHTA, JULIA SMAGOWSKA, WIKTORIA NESKA, KATARZYNA MIKULSKA, PATRYCJA BARAN, JULIA SZWARNEWICZ, KATARZYNA KOWALCZYK.

Dziewczęta zajęły 3 miejsce.

Natomiast 14 listopada 2019 roku odbyły się rozgrywki powiatowe w Białobrzegach dla roczników 2005 i 2006 ( klasy VII i VIII ), gdzie naszą gminę reprezentowała także nasza szkoła w kategorii dziewcząt i chłopców.

zespół dziewcząt VII-VIII: ELŻBIETA JAGIEŁŁO, ALEKSANDRA KOWALCZYK, ALEKSANDRA SIWIEC, WIKTORIA ZBICIAK, ZUZANNA BIEŃ, KATARZYNA KOMOROWSKA, IZABELA BĄK, WIKTORIA BĄK, KLAUDIA PANKOWSKA

Zespół chłopców VII – VIII: JAKUB KACPRZYK, MICHAŁ KRZOSEK, DAWID SZWARNEWICZ, MATEUSZ MORAWSKI, KAMIL SZYDERSKI, PATRYK KARPIŃSKI, MIKOŁAJ LEŚNOWOLSKI, MAREK GROTEK, WOJCIECH STACHURSKI

Dziewczęta zajęły 2 miejsce, chłopcy 3.

Opiekunem zespołu naszej szkoły była pani Anita Chmielewska.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy.