Wigilia szkolna

21 grudnia 2018 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta Wigilia. Swoją obecnością w tym szczególnym, rodzinnym dniu zaszczycili nas: Ksiądz Proboszcz Parafii Bukówno – Piotr Giemza, Wójt Gminy Radzanów – Sławomir Kruśliński, Sekretarz Gminy Radzanów – Magdalena Leśnowolska, Skarbnik Gminy Radzanów – Alicja Sulej, Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Radzanowie – Maria Gruszczyńska, były dyrektor szkoły – Marek Karpiński, rodzice oraz przyjaciele szkoły.

Pani dyrektor Magdalena Sikora powitała przybyłych gości, podkreślając jak ważne jest dla nas wszystkich spotkanie właśnie w tym wyjątkowym dniu. Składając życzenia, zwróciła uwagę na to, abyśmy mogli więcej czasu mogli poświęcać swoim najbliższym, rodzinie. Abyśmy w codziennej gonitwie umieli odnaleźć wewnętrzny spokój i poświęcić więcej czasu na sprawy dla nas najważniejsze…

Następnie uczniowie naszej szkoły przygotowani przez Panią Mariolę Sęk i Panią Magdalenę Wilk zaprezentowali Jasełka przeplatane kolędami i pastorałkami w wykonaniu naszych szkolnych, muzycznych talentów. Szczególnie wzruszającym momentem było wykonanie przez wszystkich obecnych na Wigilii, utworu „Jest taki dzień”, trzymając się za ręce. Życzenia dla całej Społeczności Szkolnej złożyli Ksiądz Proboszcz oraz Wójt Gminy Radzanów. Oczywiście nie obyło się bez wzruszeń podczas łamania się opłatkiem. Wiele pozytywnych emocji wzbudziły również zorganizowane przez uczniów wraz z wychowawcami i rodzicami – Wigilie klasowe.