Zawody sportowe

18 października 2018 roku odbyły się gminne rozgrywki w piłce ręcznej w PSP im. H. Sienkiewicza w Rogolinie. Uczestnikami turnieju były szkoły podstawowe z terenu gminy Radzanów. Rozgrywki odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-VI oraz VII-VIII z podziałem na dziewczęta i chłopców. Celem rozgrywek było wyłonienie drużyn, które będą reprezentowały naszą gminę na mistrzostwach powiatu białobrzeskiego. Naszą szkołę reprezentowali:

zespół dziewcząt IV-VI: WIKTORIA ZBICIAK, ZUZANNA BIEŃ, KATARZYNA KOMOROWSKA, ALEKSANDRA KĘPKA, ALEKSANDRA KRAMEK, KATARZYNA ZARYCHTA, JULIA SZWARNEWICZ I KATARZYNA KOWALCZYK.
zespół chłopców IV-VI: JAKUB KACPRZYK, MICHAŁ KRZOSEK, DAWID SZWARNEWICZ, MATEUSZ MORAWSKI, KAMIL SZYDERSKI, KAMIL LEŚNOWOLSKI, SZYMON WOJCIECHOWSKI, GABRIEL KOWALCZYK.
zespół dziewcząt VII-VIII: ELŻBIETA JAGIEŁŁO, ALEKSANDRA KOWALCZYK, ALEKSANDRA SIWIEC, NATALIA OSOWSKA, JULIA KOZŁOWSKA, NATALIA LASKOWSKA, NATALIA KOŚLA.
W kategorii dziewcząt IV-VI zespoły uplasowały się na następujących miejscach:
1.PSP w Bukównie
2.PSP w Czarnocinie
3.PSP w Rogolinie
W kategorii chłopców IV-VI zespoły uplasowały się na następujących miejscach:
W kategorii dziewcząt VII-VIII i III gimnazjum zespoły uplasowały się na następujących miejscach:
W kategorii chłopców VII-VIII i 3 gimnazjum zespoły uplasowały się na następujących miejscach:
1.PSP w Rogolinie i 3 Gimnazjum w Rogolinie
2. PSP w Czarnocinie

Publiczna Szkoła Podstawowa im. D.F. Czachowskiego w Bukównie pod opieką pani Anity Chmielewskiej reprezentowała 23 października gminę Radzanów na Mistrzostwach Powiatu Białobrzeskiego w Stromcu w kategoriach klas IV-VI.
Dziewczęta zajęły 2 miejsce, natomiast chłopcy zostali mistrzami powiatu białobrzeskiego zajmując 1 miejsce. Ponadto Wiktoria Zbiciak została najlepszą zawodniczką turnieju.