Gminne zawody w mini piłce nożnej

2 października w Czarnocinie odbyły się gminne zawody sportowe w mini piłce nożnej. Uczestnikami turnieju były drużyny chłopców i dziewcząt z Bukówna, Czarnocina oraz Rogolina. Głównym celem spotkania było wyłonienie najlepszych drużyn z naszej gminy, które będą reprezentowały gminę Radzanów na rozgrywkach powiatu białobrzeskiego. Naszą szkołę reprezentowali:
Drużyna dziewcząt: Wiktoria Zbiciak, Elżbieta Jagiełło, Aleksandra Siwiec, Aleksandra Kowalczyk, Natalia Osowska, Natalia Kośla i Julia Kozłowska.
Drużyna chłopców: Mateusz Morawski, Kamil Szyderski, Michał Krzosek, Patryk Karpiński, Filip Kozłowski, Karol Pankowski.
Po bardzo emocjonujących rozgrywkach, oczywiście w ramach zasad FAIR PLAY nasz zespół dziewcząt zajął pierwsze miejsce, chłopcy również zajęli pierwsze miejsce. Dziewczęta PSP w Bukównie będą reprezentowały naszą gminę 11 października w Starej Błotnicy, natomiast chłopcy w kwietniu 2018 r.