Choinka Noworoczna

Czekają na ten dzień cały rok - choć było mroźnie, to atmosfera była w sobotnie popołudnie gorąca. Jak co roku w naszej szkole zabawą choinkową rozpoczęliśmy czas karnawału. Tego dnia nie zabrakło tańców, konkursów i oczywiście prezentów…

Dnia 30.01.2016r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Dionizego Czachowskiego w Bukównie odbyła się impreza choinkowa. Jest ona jedynym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla dzieci, młodzieży i społeczności lokalnej. Impreza rozpoczęła się dyskoteką, podczas której uczniowie bawili się w barwnych strojach karnawałowych. Na sali tanecznej można było ujrzeć wiele różnych barwnych postaci takich jak wróżki, księżniczki, kowboje… Dyskotekę poprowadził zespół muzyczny, który zabawiał wszystkich utworami znanych wykonawców. W między czasie orkiestra przeprowadziła kilka ciekawych zabaw i konkursów w których brali udział uczniowie, nauczyciele i rodzice. Podczas dyskoteki wszyscy doskonale się bawili co było widać po wszystkich uczestnikach.

Dla wszystkich, którzy chcieli chwilę odpocząć dostępna była kawiarenka w której można było wypić kawę i herbatę oraz skorzystać z pyszności przygotowanych przez rodziców. 

Około godziny 16:30 naszą szkołę odwiedził długo oczekiwany przez wszystkich Mikołaj. Wszystkie dzieci w tym roku musiały być wyjątkowo grzeczne gdyż Mikołaj nie zapomniał o żadnym dziecku. Obiecał też dzieciom że przybędzie do nich w następnym roku.

Organizatorami uroczystości jak co roku byli rodzice z klasy "0" pod opieką wychowawczyni pani Barbary Gumowskiej.

Zabawa była bardzo udana, o czym świadczyły zadowolone i uśmiechnięte twarze dzieci, ich rodziców i nauczycieli.